5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Rolstoeltoegankelijk |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 Penha appartementen van 50 m² zijn gelegen op sechts 15 minuten wandelafstand van Beto Carrero World en op slechts 1 km verwijderd van Triplikland. Het appartement heeft voldoende ruimte voor het ontvangen van 6 personen in 2 slaapkamers.
Het Strand van Sint Michael ligt op ongeveer 10 minuten met de auto van het 1-badkamer appartement.
Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in de accommodatie. Bovendien zijn er ook een haardroger, een badmuts en handdoeken.
Het appartement biedt u een complete keuken die met een koelkast en een oven uitgerust is. 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement is op 5 km van de luchthaven Ministro Victor Konder gesitueerd.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Beveiliging
- Lift
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Zonneterras
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement?
Gasten van 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Beto Carrero World, op 15 minuten wandelafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Strand van Sint Michael (3 km) en Triplikland (1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement?
De prijs van het boeken van 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement is $89. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement?
5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in het appartement?
In het appartement is wifi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van 5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement?
5 Min A Pe Do Beto Carrero Apto P 6 appartement bestaat uit 50 vierkante meters.